Hakkımızda

ExpertCar Filo Araç Kiralama

Expert Şirketler Grubu güvencesiyle 2009 yılında faaliyetlerine başlayan ExpertCar Filo Araç Kiralama profesyonel bir bakış açısı ile araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı dahil olmak üzere İstanbul’un tüm noktalarında faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Araç filomuz her geçen gün güncellenerek günümüz standartlarına uygun çağdaş ve modern otomobillerle desteklenmektedir. Kalite standartlarımız gereğince araçlarımızın tüm bakım ve onarım işlemleri ilgili servisler tarafından sağlanmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren kendini geliştirme, yenilenme ve modernleşme çalışmalarına hız kesmeden devam eden ExpertCar Filo Araç Kiralama günümüzde her istek ve ihtiyaca uygun araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlerin taleplerini yerine getirebilmek adına yoğun çaba harcayarak memnuniyetinizi sağlamayı hedeflemektedir. Filomuzda bulunan 150’den fazla otomobil siz değerli müşterilerimize hizmet vermek adına her türlü yol ve iklim şartlarına hazır olarak bulunmaktadır.

Yukarı
TIKLA ARA!