background

Pendik Araç Kiralama

Pendik Araç Kiralama Firması

ExpertCar Filo Araç Kiralama firması olarak uzun süredir siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Filomuzda yer alan tüm araçlarımız günümüz standart donanımlarına sahiptir. İstek, ihtiyaç ve beklentilere uygun olarak farklı segmentlerde ve farklı donanımlarda araç çeşitliliği ile taleplerinizi kısa sürede değerlendirmekteyiz.

Pendik araç kiralama alanında yaptığımız girişimler sonucunda müşterilerimizin istek ve beklentilerini doğru analiz ederek güçlü bir filo ortaya çıkardık. Müşterilerimiz için yüksek performanslı araçlar, yakıt ekonomisini ön planda tutanlar için tasarruflu araçlar gibi birbirinden pek çok farklı araç modelini filomuza dahil ettik. Pendik araç kiralama hizmetimiz ile hayal ettiğiniz aracı kullanmaya artık çok yakınsınız.

Sabiha Gökçen araç kiralama konusunda kullanıcıların en çok endişe duyduğu noktalar fiyatlandırma politikası olmaktadır. Firmamız ExpertCar Filo Araç Kiralama bu konuda taban fiyat uygulaması başlatarak en kaliteli otomobilleri en uygun fiyatlarla kiralamanıza imkan vermektedir. Müşteri memnuniyetinin bir göstergesi olarak sizlere her zaman en uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Dilerseniz Sabiha Gökçen araç kiralama hizmetimiz ile sizler uçuşunuzun keyfini çıkarmak için arabanızı havalimanına bırakabilirsiniz. Personellerimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Araç kiralama konusunda sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Aracınızı hangi amaçla kullanacağınız, bütçeniz, ne kadar mesafe kullanmayı planladığınız gibi detayları firmamız ile paylaşmanız durumunda sizlere ihtiyaçlarınıza en uygun otomobil modellerimizi sunarak karar vermenize yardımcı olmak isteriz. Alanında uzman müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Pendik Araç Kiralama Firmaları

Pendik araç kiralama firmaları arasında en çok tercih edilen ExpertCar Filo Araç Kiralama olarak sizlerle çalışmaktan memnuniyet duymaktayız. Pendik araç kiralama firmaları arasından kalite, güvenirlik, profesyonellik ve uygun fiyat avantajlarıyla bir adım öne geçmekteyiz.

ExpertCar Filo Araç Kiralama ailesi olarak firmamız bünyesinde bulunan araçlarımızın tamamının bakımları yetkili ve özel servisler güvencesiyle gerçekleştirilmektedir. Periyodik bakımları esnasında tüm noktalar kontrol edilerek sizlerin güvenli ve sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşaması için yoğun çaba sarf edilmektedir. Bu sayede araç kiralama işlemleri tamamlandığı andan itibaren yapmanız gereken sadece kontağı çevirerek kiraladığınız aracın keyfini çıkarmak olacaktır.

Pendik Araç Kiralama

Pendik Araç Kiralama Fiyatları

Pendik araç kiralama fiyatları sanılanın aksine oldukça uygun fiyatlandırma politikalarına sahiptir. Her bütçeye uygun Pendik araç kiralama fiyatları ile ihtiyaç duyduğunuz anda artık bir aracınız olabilir. Araç kiralamanın lüks değil ihtiyaç olduğunun bir farkındalıkla Pendik araç kiralama fiyatlarında taban fiyat uygulaması gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti politikamız gereğince sizlere sunacağımız araçlarımızın tamamının temizlik işlemleri profesyonel işletmeler tarafından sağlanmaktadır. Böylece kullanacağınız arabanın hem iç hem de dış detaylı temizliklerini gerçekleştirilmiş olarak teslim edilmektedir.

ExpertCar Filo Araç Kiralama ailesi olarak araç kiralama işlemine aracın tanıtımı ile başlamaktayız. Aracınız hakkında sizlere detaylı bilgiler vererek tüm donanımların aktif olarak çalıştığını ve nasıl kullanılabileceği gibi unsurları açıklamaktayız. Böylece aracınızı tam ve eksiksiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

 • Adres
  MVK Work-Square Business Center (Sabiha Gökçen Havaalanı) Yenişehir Mahallesi Mustafa Akyol Sk. No:13/75 Pendik - İstanbul
 • Ofis Telefonu
  +90 216 504 3839
 • Cep Telefonu
  +90 534 764 62 82
 • E-Posta Adresimiz
  info@expertfilo.net

Kiralama Kampanya ve Avantajlarımız için Lüften Kayıt Olun.

TIKLA ARA!
Hemen Teklif Al