Filo

Avantajlı filo hizmetlerimizle kendinizi şımartın

Aracınızı satınalma ve bakım tutum gider maliyeti düşünmeksizin, gönül rahatlığıyla kullanabilmenizin en güvenli yoludur.

Uzun süreli araç kiralama, aracınızı satın almak yerine, uygun koşullarda kiralayabileceğiniz bir hizmettir. Aracınızın plaka tescili, sigorta, vergi ve bakım, onarım gibi zaman ve emek gerektiren tüm operasyonel işlerin yönetimi bu hizmet paketine dahildir.

 

Dilediğiniz Markayı Seçin

Türkiye’de satılan her marka ve model binek aracı ExpertCar Filo’dan kiralayabilirsiniz.

 

Yepyeni Bir Araç Kullanın

ExpertCar Filo’dan kiralama hizmeti aldığınızda, talep ettiğiniz aracınız yeni olarak satın alınır ve yepyeni bir araç kullanmanız sağlanır.

Uzun Süreli Kiralama İmkanı

ExpertCar Filo’da aracınızı 12 aydan, 47 aya kadar sizin seçeceğiniz süre veya KM aralığında kiralayabilirsiniz.

 

Satın Almak Yerine Kiralamanın Avantajları

 • Banka kredi limitlerinizi etkilemez.

 • Ödemeleriniz önceden belirlenmiş, aylık sabit kiralar halinde gerçekleşir.

 • Kasko, sigorta ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleriniz kiralama kapsamına dahildir.

 • Satınalmaya kıyasla daha uygun bir maliyetle aracınıza kavuşursunuz.

 • Araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemleri ile ilgilenmeden, aracınızı kolay ve risksiz yenilersiniz.

 • Bütçeleme : Sözleşme süresi boyunca sabit kira ödemeleriniz sağlıklı bütçe yapmanıza olanak sağlayacak.

 • Risk Devretme : Ekonomik koşullar, üreticilerin kampanyaları, pazardaki arz talep dengesi, kullanıcıların alışkanlıkları, ikinci el fiyatları artık sizi ilgilendirmeyecek. Araçlarınızı kiralayarak, tüm finansal risklerinizi ExpertCar’a devrettiğiniz gibi, garanti ve hasar süreçlerinin takip edilmesi sorumluluğunu devretmiş olacaksınız.

 • Finansal : ExpertCar tercih ederek, aracın tamamını değil, sadece değer kaybını aylık bedeller halinde ödersiniz. Aynı aracı banka kredisi veya özkaynaklarınız ile almış olsaydınız, aracınızı satana kadar tüm bedeli finanse etmiş olacaktınız.

 • Vergisel : Aylık kira bedeli faturalarını vergi indirimine konu edebilirsiniz. Araç defter değeri ile gerçek satış değeri arasındaki farklar nedeni oluşacak vergi farkını ExpertCar'a devredersiniz.

 • Zaman-İşgücü : Filonuzun yönetimin ExpertCar'a devrederek, tüm bürokratik, operasyonel, teknik işleri de devretmiş olursunuz. Araç yönetimi için bir kadro oluşturmak veya başka görev tanımları olan çalışanlarınıza ilave sorumluluklar vermek gibi bir yüke girmez, maliyet tasarrufunuzun yanı sıra zaman ve işgücü kaynağınızı verimli kullanmış olursunuz.

ExpertCar Filo’nun Sunduğu Ek Avantajlar Nelerdir?

 • Markaların yetkili servislerinde periyodik bakım hizmeti alırsınız.

 • Tüm bakım ve onarım işlemlerinde orijinal yedek parça kullanılır.

 • Bakım ve onarımınız süresince, sözleşmenizde belirtilen şartlar doğrultusunda, aracınızın muadili ile ikame araç hizmeti alırsınız.

 • Kiraladığınız araca özel, kira dönemini kapsayan tek bir poliçe ile kesintisiz tam kasko güvencesi sağlanır.

 • 3. şahıslara verebileceğiniz maddi ve bedeni zararları, ExpertCar Filo’nun İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası ile teminat altına alırsınız.

 • ExpertCar Filo’da, aracınız ile ilgili işlemler önceden planlanarak kiralama hizmetinize dahil edilmiştir. Böylece hem bu işlemlerin operasyonel yükünden kurtulur, hem de ek maliyetlere katlanmak zorunda kalmazsınız.

Kiralama Hizmeti Nasıl Başlar?

Belgeleriniz tamamlandıktan sonra, kiralama koşullarını içeren kiralama sözleşmesi hazırlanır ve aracınız, başvurunuz sırasında size belirtilen sürede hazırlanarak teslim edilir.

Filo Takip Hizmeti

Tercihinize göre yararlanabileceğiniz filo takip hizmetleri sayesinde, filonuzda yer alan araçları 7 gün 24 saat sürekli takip ederek iş akışınızı optimize edebilirsiniz. Tercih edilen filo takip paketine göre araçların mevcut lokasyonları, sürücülerin sürüş özellikleri, araçların bakım/onarım durumları gibi birçok veriye özel yazılımlar sayesinde zahmetsizce erişebilir, bu sayede zamandan ve gereksiz maliyetlerden tasarruf ederek etkin bir filo yönetimi sağlarsınız.

Raporlama Hizmeti

Filo Raporlama Hizmeti sayesinde, filonuzla ilgili ayrıntılı bilgileri hızla ve zahmetsizce inceleyebilirsiniz. Filonuzdaki araç sayısı, marka dağılımları, teknik özellikleri, servis kayıtları, trafik para cezası kayıtları gibi ihtiyaç duyabileceğiniz birçok veriye kolaylıkla erişerek, filonuzun etkin şekilde yönetimini ve giderlerinizin kontrolünü sağlarsınız.

OGS / HGS Yönetimi

ExpertCar’ı tercih etmeniz durumunda HGS/OGS Yönetimi hizmetleri sunarak, araçlarınız için cihaz ve etiketlerin tedarik edilmesi ile ilgili bürokratik ve operasyonel süreçleri uzman ekibiyle sizin adınıza gerçekleştirir ve kolayca bu hizmetlerden yararlanmanızı sağlar.

Yukarı
TIKLA ARA!