background

Araç Kiralama

Araç Kiralama Firması

Otomobil ve araç kiralama süreçlerini avantajlı kılacak uygulamalardan yararlanarak, uygun fiyata arzu ettiğiniz bir arabayı kiralamanız mümkün olabilir. Lüks veya ekonomik sınıfa ait araç modelleri arasından kendinize uygun olanı beğenip hemen kiralayarak seyahat konforuna bir an evvel erişilebilir. İstanbul araç kiralama avantajlarından faydalanmak üzere en iyi lüks ve ekonomik sınıf araçlara sahip ExpertCar sistemimiz üzerinden tarama yapabilir, araba kiralamak istediğiniz günde müsait araç listesini görebilir ve rezervasyon işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Araç Kiralama Şirketleri

İstanbul araç kiralama ihtiyacını karşılamak üzere rent a car firması arayan kişilerin dikkat etmeleri gereken bazı hususlar var. Öncelikle iyi bir firma seçme konusunda titiz hareket edilmesi lazımdır. Deneyimli ve tecrübeli firmalar üzerinden yapılan kiralama işlemleri çok daha memnun edici bir hizmetle muhatap olmanızı sağlar. Müşteri odaklı değil, kar odaklı çalışan ve bu nedenle de müşteri ihtiyaçlarına cevap vermekten uzak kurumlar düşük müşteri memnuniyetine sahip şirket profilleri ile rent a car faaliyetlerini sürdürülebilir kılamaz.

ExpertCar olarak İstanbul’un en iyi hizmet model ve profiline sahip markasıyız. Müşteri ihtiyaçlarına göre en uygun araç kiralama teklifleri ve markamızın araç teslim konusunda gösterdiği esneklik ile yüzde yüz memnun edici bir profil ortaya koyar. Hem uygun fiyata araç kiralamak hem de memnun edici bir hizmet sürecinden faydalanmak için ExpertCar araba kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

araç kiralama

Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama fiyatları sezondan sezona farklılık arz edebilir. En fazla talebin olduğu ve yoğunluk kazandığı dönem yaz veya tatil dönemleridir. Bayram ve bayram öncesi dönemler, ara tatiller, yaz sezonları araç kiralama talepleri artar ve piyasadaki kiralık araç sayısı düşer. Bu da, fiyatları yukarı yönde etkiler. fiyat değişimlerinden en az şekilde etkilenmek adına tatil planınızdan en az iki veya üç hafta önce araç kiralama ihtiyacının karşılanması gerekir.

İletişim Bilgilerimiz

 • Adres
  MVK Work-Square Business Center (Sabiha Gökçen Havaalanı) Yenişehir Mahallesi Mustafa Akyol Sk. No:13/75 Pendik - İstanbul
 • Ofis Telefonu
  +90 216 504 3839
 • Cep Telefonu
  +90 534 764 62 82
 • E-Posta Adresimiz
  info@expertfilo.net

Kiralama Kampanya ve Avantajlarımız için Lüften Kayıt Olun.

TIKLA ARA!
Hemen Teklif Al