background

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Antalya Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri

Antalya Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 13 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanından şehir merkezine özel araçla ulaşım ise ortalama 15 dakika sürüyor. Bu süre otobüs ve servislerle uzayabiliyor. Şehirde ulaşım bakımından sıkıntı yaşamamak, vakit kaybetmemek ve en önemlisi dilediği her an bir arabaya ulaşabilir olmak isteyen kişiler için ExpertCar Filo firmamız tarafından Antalya havalimanı araç kiralama hizmetleri veriliyor. Antalya, kalabalık bir şehir olup yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akınıyla kapasitesini aşan bir şehirdir. Şehre iş, tatil, eğitim, seminer, gezi gibi farklı amaçlarla gelen ziyaretçiler, toplu taşıma araçlarında vakit kaybetmemek için araç kiralama alternatifinden yararlanıyor. Bizler de şehirdeki bu talebi en iyi şekilde karşılamak için ExpertCar Filo ekibi olarak elimizden geleni yapıyoruz.

Antalya Havalimanından Araç Kiralamak

Antalya’ya geldiğinizde daha havalimanında sizleri karşılamaya hazır oluyoruz. Antalya havalimanı araç kiralama ofisimiz, gelen yolcuların araç ihtiyacını hızlı şekilde çözüyor. İnternetten, daha önceden yapılmış kiralık araç işbirliklerinde ise yolcuyu anahtar teslim şeklinde karşılıyoruz. Firmamıza ait zengin araç filosunda ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayacak her türlü marka ve model bulunuyor, şehir içi ve şehir dışı yolculuklarınızda ayağınızı yerden kesmek için hazır bekliyor. Konforuyla, performansıyla müşterilerden tam not almayı başaran araçlarımız, düzenli bakımlardan geçiyor. Müşteri aracı kiralamadan önce ve kiraladığı aracı teslim ettikten sonra firmamız araçların teknik bakımını ve temizliğini titizlikle hallediyor.

Antalya Havalimanı Araba Kiralama Fiyatları

Antalya havalimanı araba kiralama fiyatları ile ilgili endişe etmeyin. Turistik bir bölge olması sebebiyle araç kiralama fiyatlarının çok yüksek olacağı düşünülüyor ancak firmamız taban fiyat uygulamasına özen gösteriyor. Her bütçeden müşteriye araç kiralayabiliyor, araç ihtiyaçlarını çözüme kavuşturabiliyoruz. Kimsenin araba kiralama talebini çözümsüz bırakmayan firmamız, farklı segmentlerdeki araçlarıyla çok geniş bir müşteri kitlesine ulaşıyor. Firmamızdan daha önce hiç araba kiralamadıysanız eğer üzülmeyin, muhteşem hizmetimizden yararlanmak için hala şansınız var. Ekonomik fiyatlarla konforlu arabalar kullanmak için ExpertCar Filo daima hazır bekliyor. Sizleri havalimanında ve şehrin çeşitli noktalarında ofislerimizde bekliyoruz. Araçlarımızla ilgili geniş bilgiyi web sitemizden alabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. En iyi araç en uygun fiyat prensibimizden yararlanmak için acele edin.

İletişim Bilgilerimiz

 • Adres
  MVK Work-Square Business Center (Sabiha Gökçen Havaalanı) Yenişehir Mahallesi Mustafa Akyol Sk. No:13/75 Pendik - İstanbul
 • Ofis Telefonu
  +90 216 504 3839
 • Cep Telefonu
  +90 534 764 62 82
 • E-Posta Adresimiz
  info@expertfilo.net

Kiralama Kampanya ve Avantajlarımız için Lüften Kayıt Olun.

TIKLA ARA!
Hemen Teklif Al