background

Antalya Araç Kiralama

Antalya Araç Kiralama Hizmetleri

Antalya araç kiralama hizmetleri veren firmamız ExpertCar Filo, şehir içi ve şehir dışı ulaşım ihtiyacınızda size geniş filosuyla hizmet vermekten memnuniyet duyar. Firmamız, kurulduğu ilk günden bu yana her geçen gün büyümüş; ulaşım ağında güçlü bir konuma yükselmiştir. Antalya’da şehrin her noktasından gelen müşterilerimize zengin bir araç yelpazesi sunuyor, ekonomik ücretlerle ulaşım problemini çözüme kavuşturuyoruz.

Antalya oto kiralama sektöründe öncü isimlerden biri olarak, aracın keyif değil bir ihtiyaç olduğunu üstelik acil durumlarda hayati önem taşıdığını biliyor ve oto kiralama ücretleri konusunda taban fiyat prensibini bozmuyoruz. İş, eğitim, düğün, cenaze, sağlık problemleri, misafir karşılama, doğuma yetişme kaygısı gibi pek çok sebeple firmamızdan araç kiralanıyor. Her ihtiyaca her müşteriye dilediği özelliklere sahip araçlar sunuyoruz.

Antalya Araç Kiralama Sektörü

Antalya araba kiralama sektörün oldukça gelişmiş bir sektördür. Firmamız bu sektörün öncü konumunda olup, uzun yıllardır hizmet vermektedir. Zaman geçtikçe gelen değişim ve yenilenme ihtiyacını firmamıza yansıtıyor; araç filomuzu her geçen yıl yeniliyor, büyütüyor, geliştiriyor ve yükseltiyoruz. Müşteri ihtiyaçlarını esas almamız, Antalya’da marka haline gelmemizi sağlamıştır. Bugüne kadar binlerce müşteriye ulaşım hizmetini sorunsuz sunmayı başardık. Firmamız ExpertCar Filo, Antalya’da kiralık araç talebinde bulunan herkese bütçesine ve ihtiyacına uygun segmentte araç sunmaktan gurur duyuyor.

Antalya Araç Kiralama

Antalya Araç Kiralama Fiyatları

Antalya rent a car fiyatları taban fiyat prensibine dayalıdır. Antalya gibi turistik bir şehirde yoğun talepten haksız kazanç etmek için fahiş fiyat veren firmalar yerine ekonomik, taban fiyat uygulamasına uyan fiyatlarla çalışmayı tercih ediyoruz. Antalya araç kiralama hizmetlerimizi incelediğinizde size araç alternatiflerini detaylı bilgilerle sunuyor, fiyat skalası hakkında bilgi veriyor ve sizin için çözüm ortağı olmaya özen gösteriyoruz. Marka ve model zenginliğimizle ExpertCar Filo araç kiralama firmamızdan memnun ayrılacağınızı garanti ediyoruz. Ulaşımda ve kiralık araç sektöründe firmamız sayesinde kaliteyi tecrübe edeceğinizden eminiz. Telefonla bilgi alabilir ya da doğrudan ofisimize gelerek araç seçeneklerinizi öğrenebilirsiniz. Güvenli, konforlu, hesaplı yolculuklar için daima hazır bekliyoruz. Unutmayınız ki; en iyi araç en iyi fiyat prensibiyle hareket ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

 • Adres
  MVK Work-Square Business Center (Sabiha Gökçen Havaalanı) Yenişehir Mahallesi Mustafa Akyol Sk. No:13/75 Pendik - İstanbul
 • Ofis Telefonu
  +90 216 504 3839
 • Cep Telefonu
  +90 534 764 62 82
 • E-Posta Adresimiz
  info@expertfilo.net

Kiralama Kampanya ve Avantajlarımız için Lüften Kayıt Olun.

TIKLA ARA!
Hemen Teklif Al